Zgierz – 2014

Wystawa Aleksandrowskiego Związku
  dniach 08-09 lutego 2014 roku w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Zgierzu przy ul. Wschodniej 2  odbyła się  Aleksandrowskiego Związku Hodowców Gołębi Rasowych i Drobnego Inwentarza. 38 wystawców wystawiło 420 gołębi oraz 20 szt. drobiu ozdobnego. Najliczniej reprezentowane były rasy: PDL Srebrniak – 84 szt.,  PDL Sroka Łowicka 46 , NDL Podbródek – 42 szt, PDL Perłowy – 40 szt.

WYNIKI
PDL Srebrniak
I miejsce Moczadło Waldemar 371,0p
II miejsce Rutkowski Czesław 369,0p
III miejsce Płatkowski Waldemar 368,5p
ZW Rutkowski Czesław 94,0 pkt
W Moczadło Waldemar 93,5 pkt
 
PDL Perłowy
I miejsce Wyszyński Piotr 362,0p
II miejsce  Matysiak Michał 361,5p
III miejsce Wieczorek Marek 359,5p
ZW Matysiak Michał  92,0 pkt
W Wyszyński Piotr 91,5 pkt

PDL Sroka Łowicka
I miejsce  Wróblewski Krzysztof 374,0p
II miejsce Pawlak Jerzy  370,0p
III miejsce Wróbel Marian 368,0p
IV miejsce Marciniak Jerzy 366,0p
V miejsce Adamczewski Zbigniew 3355,0p
ZW Wróblewski Krzysztof   94,0 pkt
W   Wróblewski Krzysztof  93,5 pkt

PDL Pasiak Srebrzysty
I miejsce Kolasa Jarosław 371,0p
II miejsce Płatkowski Waldemar 370,5p
III miejsce Matusiak Stanisław 365,0p
ZW Płatkowski Waldemar  94,5 pkt
W Kolasa Jarosław 94,0 pkt

NDL Podbródek
I miejsce Wota Zbigniew  372,0p
II miejsce Rutkowski Czesław  371,0p
III miejsce w Andrysiak Mirosław  370,0p
ZW Andrysiak Mirosław   94,0 pkt

Wywrotek Mazurski
I miejsce Andrysiak Mirosław 378,0p
II miejsce Fajer Andrzej 377,0p
III miejsce  Wota Zbigniew 372.0p
ZW Fajer Andrzej  96,0 pkt
W Andrysiak Mirosław 96,0 pkt

KP Szek Polski
I miejsce Wyszyński Piotr 376,0p  94 w
II miejsce Andrysia Mirosław 374,0p
III miejsce Kolasa Jarosław  374.0p
ZW Wyszyński Piotr  95,0 pkt

Krymka Hamburska
I miejsce Wyszyński Piotr  377,0p
II miejsce Kolasa Jarosław  3375,0p
III miejsce Andrysiak Mirosław  375.0p
Zw Kolasa Jarosław   96,0 pkt

Zwycięzca w rasie Krymka Polska Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Ślusarczyk Jan   94,0 pkt
Zwycięzca w rasie Krymka Białostocka Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Wiewiórski Jarosław   94,0 pkt
Zwycięzca w rasie Białogłówka Gubińska Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Adamiak Sławoj 96,0 pkt
Zwycięzca w rasie Sroczka Polska Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Andrysiak Mirosław 95,0 pkt
Zwycięzca  w rasie Niemiecki Wystawowy Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Romaniak Robert  95,0 pkt
Wyróżniony  w rasie Olbrzym Węgierski Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Błaszczyk Robert 94,0 pkt
Wyróżniony  w rasie Kapucyn Staroholenderski  Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Pacześ Wiktor  95,0 pkt
Wyróżniony  w rasie Gołąb Chgiński Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Szczepaniak Józef  95,0 pkt
Wyróżniony  w rasie Pstry Łódzki  Wystawa Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Wierucki Józef  95,0 pkt
Wyróżniony  w rasie Południowo Niemiecki Tarczowy Wystawa  Gołębi Rasowych Zgierz 2014
Garus Józef   95,0 pkt
A.Grabowski